SZEGED 2010. MÁRCIUS 6-7. forgatókönyv

Szerző: 
admin
Datum: 
2010. március 01. - 23:00

Lebonyolítás:Legfontosabb ennél a mezőnynél, hogy a csapatok időben érkezzenek, mert a mérkőzések között 5 perces labdás bemelegítés lehetséges és ez egyben várakozási idő is, Amelyik csapat ekkor nincs jelen, veszített.

A csoportmérkőzések 2 játszmáig (2:0,1:1) tartanak. Majd az azonos helyezettek 2 nyert játszmára (2:0, 2:1) folytatják keresztjátékkal ( pl. A1-B1).
A győztesek a felső ágon (pl. 1 AB GY CD), a vesztesek alsó ágon (pl. 1 AB V CD).
A következő fordulóban elődöntők ( pl. 1. ELŐ 1) a forgatókönyv szerint, majd végül helyosztók (pl. 1-2.)
A csoport negyedikek körmérkőzést játszanak a 49-52.helyekért.

 

A B C D
VASAS 1 KRA 2 DELTA 1. KASI-USE 1.
SARKAD 3 BCS.PETŐFI 1. BCS.SZABÓ 1. TÁNCSICS
NYÍR.MÓRICZ 5. SZOLNOK SI 1. KÖZGÁZ UTE 3.
E F G H
KRA 1. SZEGEDI RSE 1. NYÍR.BEM 1. KECSK.SI 1.
SARKAD 2. BCS.PETŐFI 2. VASAS 4. SZEG.KAROL 1.
NYÍR.MÓRICZ 2. DELTA 3. BCS.PETŐFI 3. NYÍR.MÓR.4.
    SZEG.RSE 3. SZEG.RSE.2.
J K L M
NYÍR.MÓRICZ 1. BCS.RSE 2 BCS.ER-RO 1. KESI 2.
BCS.ER 4. SZEG.RSE 5. UTE 1. BCS.SZABÓ 2.
KESI 3. SZEG.KAR.2. VASAS 3. DELTA 2.
SZEG.RSE 4. NYÍR.MÓRICZ 3.    
N O P R
SARKAD 1. VASAS 2. BCS.ER.2. BCS.RSE 1.
NYÍR.BEM.2. BCS.ER.3. VASAS 5. KRA 3.
SZEG.KAROL 3. KASI 2. SZOL.SI 2. UTE 2.

2010.03.06 SZOMBAT:
 

IDŐ 1 2 3
8.00 BEM 2-KAR 3 BEM 1-SZEG 3 KESI 1-KAR 1
8.30 KESI 3-SZEG 4 KESI 2-SZAB 2 MÓR 4-KESI 1
9.00 SZEG 1-PET 2 SAR 3-MÓR 5 KAR 3-SAR 1
9.30 PET 1-SZOL 1 MÓR 2- KRA 1 VAS 3-ER 1
10.00 KÖZ-DEL 1 UTE 3-KASI 1 VAS 4-PET 3
10.30 MÓR 5-VAS 1 ER 3- KASI 2 SZOL 1-KRA 2
11.00 BRS 2-MÓR 3 UTE 1-VAS 3 SZAB 1-KÖZG
11.30 ER 4-KESI 3 DEL 2-KESI 2 KESI 3-MÓR 1
12.00 DEL 1-SZAB 2 VAS 1-SAR 3 ER 1-UTE 1
12.30 KAR 1-MÓR 4 KAR 2-BRS 2 BEM 1-VAS 4
13.00 A3B3 C3D3 E3F3
13.45 A2B2 C2D2 E2F2
14.30 J2K2 L2M2 A1B1
15.15 E1F1 G1H1 J1K1
16.00 3AB V CD 3EF V GH 3NO V PR
16.45 3AB GY CD 3EF GY GH 2JK V LM
17.30 2AB GY CD 2EF GY GH 2NO GY PR
18.15 1AB V CD 1EF V GH 1AB GY CD
       
IDŐ 4 5 6
8.00 MÓR 4-SZEG 2 KAR 2-MÓR 3 MÓR 1-SZEG 4
8.30 SZEG 2-KAR 1 MÓR 3-SZEG 5 MÓR 1-ER 4
9.00 PET 3-BEM 1 BRS 2-SZEG 5 SAR 2-MÓR 2
9.30 VAS 2-ER 3 ER 2-VAS 5 BRS 1-KRA 2
10.00 BEM 1-SZEG 3 PET 2-DEL 3 SZAB 2-DEL 2
10.30 UTE 2-BRS 1 VAS 5-SZOL 2 SZEG 4-ER 4
11.00 TÁN-UTE 3 SZEG 3-VAS 4 KESI 1-SZEG 2
11.30 DEL 3-SZEG 1 KRA 1-SAR 2 SZEG 5-KAR 2
12.00 KRA 3-UTE 2 SAR 1-BEM 2 SZOL 2-ER 2
12.30 KASI 2-VAS 2 KRA 2-PET 1 KASI 1-TÁN
13.00 G3H3 J3K3 L3M3
13.45 G2H2 N3O3 P3R3
14.30 C1D1 N2O2 P2R2
15.15 L1M1 N1O1 P1R1
16.00 3JK V LM G4H4 J4K4
16.45 2NO V PR 3 JK GY LM 3NO GY PR
17.30 2JK GY LM 2AB V CD 2EF V GH
18.15 1EF GY GH 1JK V LM 1NO V PR

2010.03.07 VASÁRNAP:
 

IDŐ 1 2 3
8.00 24.ELŐ-3 23.ELŐ-3 22.ELŐ-3
8.45 13.ELŐ-2 14.ELŐ-2 15.ELŐ-2
9.30 12.ELŐ-2 11.ELŐ-2 1JK GY LM
10.15 8.ELŐ-1 7.ELŐ-1 6.ELŐ-1
11.00 2.ELŐ-1 3.ELŐ-1 1.ELŐ-1
11.45 37-38. 39-40. 31-32.
12.30 33-34. 35-36. 25-26.
13.15 15-16. 13-14. 7-8
14.00 11-12 9-10 1-2
14.45 EREDMÉNYHÍRDETÉS
       
       
IDŐ 4 5 6
8.00 21.ELŐ-3. 20.ELŐ-3. 19.ELŐ-3
8.45 16.ELŐ-2. 17.ELŐ-3. 18.ELŐ-3.
9.30 1NO GY PR J4G4 K4H4
10.15 5.ELŐ-1. 10.ELŐ-2. 9.ELŐ
11.00 4.ELŐ-1. H4J4 G4K4
11.45 29-30. 45-46. 47-48.
12.30 27-28. 43-44. 41-42.
13.15 5-6 23-24. 21-22.
14.00 3-4 19-20. 17-18.
14.45 EREDMÉNYHIRDETÉS