BRSZ Szupermini Felkészülési Torna - UTE

2019. január 13.

Forgatókönyv
Leány szupermini felkészülési torna
2019. január 13. vasárnap

Versenyszám:

szupermini

Rendező elérhetőségei

Torna ideje:

2019. január 13.

Képviselő neve:

Ancsin Ildikó

Torna helye:

IV.ker.Bőrfestő u.5-9.

E-mail címe:

 

Rendező szervezet:

UTE

Telefonszáma:

30/9748197

 

 

 

délelőtti szakasz

 

 

A csoport

B csoport

UTE „A”

UTE „B”

Gödöllő „A”

BDSE

VSD

MTK Budapest „A”

Vasas „B”

Vasas „A”

 

 

Lebonyolítás

  • A szakaszban 8 csapat vesz  részt, ők két csoportban előre meghatározott sorrend szerint, körmérkőzést játszanak.

            A csoportok első és második helyezettjei keresztjátékot játszanak egymással, majd ezek győztesei az első-második helyért, vesztesei a            harmadik- negyedik helyért játszanak. A csoportok 3-4 helyezettjei játszanak a 5-6-7-8. helyezésért.

                                        Minden mérkőzés 2 nyert szett 21 pontig tart pontig tart, legalább 2 pont különbséggel.

1:1-es játszmaállásnál a döntő szett 15 pontig tart, legalább 2 pont különbséggel, de térfélcsere nélkül.

MINDEN MÉRKŐZÉS 30 PERCIG TART! Amennyiben nincs befejezve a mérkőzés, az összesített pontarány számít!

 

a mérkőzések sorrendje:

 

Kezdés

1. pálya

2. pálya

3. pálya

időpontja:

1

9:00

UTE „A”

-

Gödöllő „A”

Vasas „B”

-

VSD

UTE „B”

-

BDSE

2

9:40

UTE „A”

-

Vasas „B”

VSD

-

Gödöllő „A”

MTK Budapest „A”

-

Vasas „A”

3

10:20

Gödöllő „A”

-

Vasas „B”

Vasas „A”

-

BDSE

MTK Budapest „A”

 

UTE „B”

4

11:00

VSD

-

UTE „A”

Vasas „A”

-

UTE „B”

MTK Budapest „A”

-

            BDSE

5

11:40

A1

-

B2

B1

-

A2

A3

-

B3

6

    12:20

A1B2gy

-

B1A2gy

A1B2v

-

B1A2v

A4

-

B4 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

utána

eredményhirdetés

játékvezetői díj csapatonként(kivéve a hazait): 6000 Ft

 

 

 

délutáni szakasz

 

Résztvevő csapatok:

 

 

A csoport

B csoport

Gödöllő „B”

RUNKIL SE

Delta RSE Érd „A”

Delta RSE Érd „B”

Lőrinc 2000 SE

Kertvárosi SE

UTE „C”

 DSE

 

 

Lebonyolítás

  • A szakaszban 8 csapat vesz  részt, ők két csoportban előre meghatározott sorrend szerint, körmérkőzést játszanak.

            A csoportok első és második helyezettjei keresztjátékot játszanak egymással, majd ezek győztesei az első-második helyért, vesztesei a            harmadik- negyedik helyért játszanak. A csoportok 3-4 helyezettjei játszanak a 5-6-7-8. helyezésért.

                                        Minden mérkőzés 2 nyert szett 21 pontig tart pontig tart, legalább 2 pont különbséggel.

1:1-es játszmaállásnál a döntő szett 15 pontig tart, legalább 2 pont különbséggel, de térfélcsere nélkül.

MINDEN MÉRKŐZÉS 30 PERCIG TART! Amennyiben nincs befejezve a mérkőzés, az összesített pontarány számít!

 

 

a mérkőzések sorrendje:

 

Kezdés

1. pálya

2. pálya

3. pálya

 

időpontja:

 

1

13:30

Gödöllő „B”

-

Delta RSE Érd „A”

Lőrinc 2000 SE

-

UTE „C”

RUNKIL SE

-

Delta RSE Érd „B”

 

2

14:10

     Gödöllő „B”

-

Lőrinc 2000 SE

Delta RSE Érd „A”

-

UTE „C”

Kertvárosi SE

-

DSE

 

3

14:50

Delta RSE Érd „A”

-

Lőrinc 2000 SE

RUNKIL SE

-

Kertvárosi SE

Delta RSE Érd „B”

-

DSE

 

4

15:30

UTE „C”

-

Gödöllő „B”

Delta RSE Érd „B”

-

Kertvárosi SE

    DSE

-

RUNKIL SE

-

5

16:10

A1

-

B2

B1

-

A2

A3

-

B3

 

6

    16:50

A1B2gy

-

B1A2gy

A1B2v

-

B1A2v

A4

-

B4 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

utána

eredményhirdetés