OMK U11

2019. május 25.

KIEMELT- A csoport 2019.05.25. Szeged-Etelka sor

2019. május 25. szombat
10:00   MTK Budapest   - UTE FEHÉR    
10:00   DUNAKANYAR SE 1   - VASAS Kék    
10:00   BRSE 2   - SZOMBATHELYI SI 2    
11:40   MTK Budapest   - DUNAKANYAR SE 1    
11:40   UTE FEHÉR   - VASAS Kék    
11:40   BRSE 2   - NYÍREGYHÁZA-1    
13:20   MTK Budapest   - VASAS Kék    
13:20   UTE FEHÉR   - DUNAKANYAR SE 1    
13:20   SZOMBATHELYI SI 2   - NYÍREGYHÁZA-1    
14:10   MTK Budapest B   - BRSE 2    
14:10   UTE FEHÉR   - SZOMBATHELYI SI 2    
14:10   DUNAKANYAR SE 1   - NYÍREGYHÁZA-1    
16:40   MTK Budapest B   - SZOMBATHELYI SI 2    
16:40   UTE FEHÉR   - NYÍREGYHÁZA-1    
 
 
 

 

 
 
Alap I. oszt. A csoport 2019.05.25. Szeged-Csonka
 
 
2019. május 25. szombat
10:50   UTE LILA   - BRSE 10    
11:40   MISKOLCI SPORTISKOLA   - DELTA RSE 2    
13:20   MISKOLCI SPORTISKOLA   - BRSE 10    
15:00   BRSE 10   - DELTA RSE 2    
15:00   UTE LILA   - MISKOLCI SPORTISKOLA    
16:40   UTE LILA   - DELTA RSE 2

 Alap II. osztály- 2019.05.25-26.Szeged-Topolya sor:

2019. május 25. szombat
10:00   SÜLYSÁP   - Kertvárosi SE 2    
10:00   DUNAKANYAR SE 2   - Tomajmonostora    
10:00   RÖPPALÁNTA SE ZÖLD   - TISZAFÖLDVÁR VSE    
10:50   GÖDÖLLŐ C   - CSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SP    
10:50   RÖPPALÁNTA SE KÉK   - SÁROSPATAKI USI    
10:50   TRSE   - UTE RÓZSASZÍN    
11:40   RÖPPALÁNTA SE NARANCS   - RÖPPALÁNTA SE ZÖLD    
11:40   DUNAKANYAR SE 2   - SÜLYSÁP    
11:40   Tomajmonostora   - TISZAFÖLDVÁR VSE    
12:30   GÖDÖLLŐ C   - RÖPPALÁNTA SE KÉK    
12:30   PÉNZÜGYŐR SE   - SÁROSPATAKI USI    
12:30   TRSE   - CSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SP    
13:50   DUNAKANYAR SE 2   - TISZAFÖLDVÁR VSE    
13:50   Tomajmonostora   - Kertvárosi SE 2    
13:50   RÖPPALÁNTA SE NARANCS   - SÜLYSÁP    
14:40   GÖDÖLLŐ C   - UTE RÓZSASZÍN    
14:40   PÉNZÜGYŐR SE   - CSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SP    
14:40   SÁROSPATAKI USI   - TRSE    
15:30   RÖPPALÁNTA SE NARANCS   - TISZAFÖLDVÁR VSE    
15:30   DUNAKANYAR SE 2   - Kertvárosi SE 2    
15:30   RÖPPALÁNTA SE ZÖLD   - SÜLYSÁP    
16:20   PÉNZÜGYŐR SE   - RÖPPALÁNTA SE KÉK    
16:20   SÁROSPATAKI USI   - UTE RÓZSASZÍN    
16:20   GÖDÖLLŐ C   - TRSE    
17:10   Tomajmonostora   - RÖPPALÁNTA SE NARANCS    
17:10   SÜLYSÁP   - TISZAFÖLDVÁR VSE    
17:10   RÖPPALÁNTA SE ZÖLD   - Kertvárosi SE 2    
18:00   RÖPPALÁNTA SE KÉK   - CSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SP    
18:00   PÉNZÜGYŐR SE   - UTE RÓZSASZÍN    
18:00   GÖDÖLLŐ C   - SÁROSPATAKI USI