OSB II. osztály 1. torna

2019. október 20.

A 2018/2019. évi Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő

Bajnokság II. osztály lebonyolítása

Alapszakasz:
Az alapszakaszban a 24 csapat 8 db 3-csapatos csoportba (A-1, A-2, A-3, A-4, A-5, A-6, A-7,
A-8) kap besorolást az alábbiak szerint.
Az alapszakaszban minden csoport 2 tornán vesz részt (3 mérk./torna, 2 mérk./torna/csapat).
A tornák tervezett időpontjai: október 20. és november 17.
Középszakasz: EBBEN A SZAKASZBAN A MÉRKŐZÉSEK 3 JÁTSZMÁBÓL ÁLLNAK!

Az alapszakasz eredményei alapján az A-1 – A-8 csoportok 1. helyezettjei alkotják a B-1 és B-
2 csoportot, a többi csapat 4 db 4-csapatos csoportba (B-3, B-4, B-5, B-6) sorolódik. A

csoportok két tornán vesznek részt (6 mérk./torna, 3 mérk./torna/csapat).
A tornák tervezett időpontja: december 08. és január 19.
Elődöntő: A B-1 és B-2 csoport csapatai mellé kerülnek a B-3, B-4, B-5, B-6 csoportok 1.
helyezett csapatai, így alakul ki az elődöntő 4 db 3-csapatos csoportja (C-1, C-2, C-3, C-4),
amelyben a csapatok két tornán játszanak (3 mérk./torna, 2 mérk./torna/csapat). Az országos
döntőbe a csoportok 1. helyezettjei jutnak
A tornák tervezett időpontja: február 22. és március 22.
Az elődöntőbe nem került csapatok 3 db 4-csapatos csoportban (C-5, C-6, C-7) két tornát
játszanak (6 mérk./torna, 3 mérk./torna/csapat).
A tornák tervezett időpontja: február 22. és március 22.
Döntő-helyosztó:
A C-1, C-2, C-3, C-4 csoportok 1. helyezettjei (D-1) két tornán döntik el az 1-4. helyet.
A C-1, C-2, C-3, C-4 csoportok 2. helyezettjei (D-2) két tornán döntik el az 5-8. helyet.
A C-1, C-2, C-3, C-4 csoportok 3. helyezettjei (D-3) két tornán döntik el az 9-12. helyet.
A C-5, C-6, C-7 csoportok 1. helyezettjei (D-4) két tornán döntik el a 13-15. helyet.
A C-5, C-6, C-7 csoportok 2. helyezettjei (D-5) két tornán döntik el a 16-18. helyet.
A C-5, C-6, C-7 csoportok 3. helyezettjei (D-6) két tornán döntik el a 19-21. helyet.
A C-5, C-6, C-7 csoportok 4. helyezettjei (D-7) két tornán döntik el a 22-24. helyet.
A torna tervezett időpontja: április 18. és május 16.
Az alapszakasztornáinak csoportbeosztása és a tornarendezésre kijelölt csapatok a következők:
A-1 ÉDRA
Röpisuli Sportegyesület 1. torna
UTE U17 „B” 2. torna
A-2 KSE-1
Pénzügyőr SE 2. torna
Szombathelyi SI „B” 1. torna

H-1139 Budapest, Váci út 19. Telefon: +36-1/300-7250, Fax: +36-1/300-7252
E-mail: hunvolley@hunvolley.hu, Honlap: www.hunvolley.hu

A-3 KESI „B” 2. torna
Közgáz SC serdülő „A”
PEZ-Győri DRC 1. torna
A-4 DEAC 2. torna
EVSI 1. torna
KISTEXT II.
A-5 Kispest SE 1. torna
RÖAK Kaposvár „B”
SZoESE 2. torna
A-6 KISTEXT I. 1. torna
Palota RSC
PTE-PEAC 2. torna
A-7 Lőrinc 2000 SE
Szegedi RSE-2 2. torna
Szolnoki Sportcentrum „B” 1. torna
A-8 Közgáz SC serdülő „B” 1. torna
SZBBRA
VESC „A” 2. torna

A tornák rendezői a torna adatait (helyszín, lebonyolításért felelős személy neve,
mobiltelefon-száma) küldjék el a Versenybizottságnak (versenybizottsag@hunvolley.hu)
szeptember 13. délig!!
Budapest, 2018. szeptember 06.

Mezei Zoltán
versenybíró