Edzések

UTE Junior-Ifi edzések (1999-2002)

Nap Helyszín Időpont

Edző

Hétfő

.Csokonai Gimn. és Ált. Isk.

18.00-20.00

Selmeczi Zsuzsanna
Kedd UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 18.00-20.00 Selmeczi Zsuzsanna
Szerda UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30.

16.00-18.00

Selmeczi Zsuzsanna
Csütörtök UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 16.00-18.00 Selmeczi Zsuzsanna

Péntek

UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30.

16.00-18.00

Selmeczi Zsuzsanna

UTE Serdülő A (2003-2004)

Nap Helyszín Időpont Edző
Hétfő UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 16.00-18.00 Nagy Júlia 
Kedd UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30.

16.00-18.00

Nagy Júlia 
Szerda Csokonai Gimn. és Ált. Isk. 16.00-18.00 Nagy Júlia 

Csütörtök

UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 16.00-18.00 Nagy Júlia 

Péntek

Csokonai Gimn. és Ált. Isk.

16.00-18.00

Nagy Júlia 

Gyermek A (2004-2005)

  Helyszín Időpont Edző
Hétfő UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30.

18.00-20.00

Nagy Júlia 

Kedd

UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30.

18.00-20.00 Nagy Júlia 
Szerda

Csokonai Gimn. és Ált. Isk.

18.00-20.00 Nagy Júlia 
Csütörtük UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 18.00-20.00 Nagy Júlia 

Péntek

Csokonai Gimn. és Ált. Isk.

18.00-20.00

Nagy Júlia 

Serdülős-gyermek B edzés (2003-2006)

Nap Helyszín Időpont Edző
Hétfő UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 16-00-18-00 Herr Zsuzsanna
Kedd Csokonai Gimn. és Ált. Isk. 16-00-18-00 Herr Zsuzsanna
Szerda UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 16-00-18-00

Herr Zsuzsanna

Csütörtök Csokonai Gimn. és Ált. Isk. 16-00-18-00 Herr Zsuzsanna
Péntek UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 16-00-18-00

Herr Zsuzsanna

 

Gyermek C (2005-2006)

Nap Helyszín Időpont Edző
Hétfő Lakkozó utca 1 18.30-20.30 Herr Zsuzsanna
Kedd Lakkozó utca 1 18.30-20.30 Herr Zsuzsanna
Szerda Lakkozó utca 1 18.30-20.30 Herr Zsuzsanna
       
Péntek Lakkozó utca 1 18.30-20.30 Herr Zsuzsanna

Mini A (2007-2008)

Nap Helyszín Időpont Edző
Hétfő
UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30.
14.30-16.30 Selmeczi Zsuzsanna
Kedd UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 14.30-16.30 Selmeczi Zsuzsanna
Szerda
UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30.
14.30-16.30 Selmeczi Zsuzsanna
       
Péntek UTE röplabda csarnok Sziágyi út 30. 14.00-16.30

Selmeczi Zsuzsanna

 Mini B (2007-2008)

Nap Helyszín Időpont Edző
Hétfő Lakkozó utca 1 17.30-19.00 Kovács Attila
Kedd Lakkozó utca 1 17.30-19.00 Kovács Attila
       
Csütörtök Lakkozó utca 1 17.30-19.00 Kovács Attila
Péntek Lakkozó utca 1 17.00-18.30 Kovács Attila

Szupermini leány (2006-2009)

Nap Helyszín Időpont Edző
     

 

Kedd Újpesti Bajza József Általános Iskola 16.00-18.00 Lakatos Diána
       
Csütörtök Újpesti Bajza József Általános Iskola 16.00-18.00 Lakatos Diána
       

Szupermini-Manó leány (2009-2011)

Nap

Helyszín Időpont Edző

           Hétfő                  

Csokonai Gimn. és Ált. Isk.                                           14.30-16.00    Jeney Kata

Kedd

     

Szerda

Csokonai Gimn. és Ált. Isk. 14.30-16.00 Jeney Kata

Péntek

Csokonai Gimn. és Ált. Isk. 14.30-16.00 Jeney Kata

 

Felnőtt amatőr vegyes - szülők, barátok EGYELŐRE SZÜNETEL! Várjuk a jelentkezőket!

Nap Helyszín Időpont Edző
Szombat  Csokonai Gimnázium 18.00-20.00